0
منو دسترسی
زینتی و تزئینی

درباره محصولات دیزان

دیزان روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ در استان تهران می باشد . این روستا در دامان رشته کوه البرز مرکزی در بخش طالقان این شهرستان واقع گردیده است. روستای دیزان به دلیل مراتع سرسبز و زیبای خود که مخصوصا در فصل بهار و اردیبهشت ماه جلوه گر است ، نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند . با توجه به زیبایی این منطقه مجموعه آرانو دسته محصولات تزئینی خود را به این نام اسم گذاری کرد.

ساعت دیواری

ساعت دیواری

ساعت دیواری

این محصولات تلفیقی از چوب های زینتی، فلز و یا رزین میباشند که امروزه در دکوراسیون داخلی منازل به شیوۀ روستیک و یا حتی مدرن مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند. ریخته گری دقیق رزین و استفاده از مواد مخصوص جهت ایجاد لایه های پوششی زیبایی دو چندانی به این محصولات بخشیده است.

مشاهده بیشتر
آثار هنری

آثار هنری

آثار هنری

آثار هنری خلق شده پیام آور عقاید و سلایق هنرمند است. در این مجموعه می توانید آثار هنری دست ساز را که نمونه ای دیگر از آن وجود نخواهد داشت را سفارش دهید و به زیبایی خانه خود بیافزایید.

تخته سرو

تخته سرو

تخته سرو

روشی که برای سرو غذا یا نوشیدنی انتخاب می کنید تاثیر مستقیمی بر روی مخاطبانتان دارد. ما در این مجموعه تلاش می کنیم تا با رعایت المان های استاندارد و با زیبایی کم نظیر قرار گرفتن چوب و رزین در کنار هم، تخته سرو هایی را با بهترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همچنین شماهم می‌توانید در کنار محصولات تولید شده، طرح مورد نظر خودتان را با راهنمایی همکاران بخش دیزاین به خانۀ خود هدیه کنید.

مشاهده بیشتر
آباژور و لوستر

آباژور و لوستر

آباژور و لوستر

آباژور و لوستر جدا از منظر روشنایی و نور پردازی نقش مهم و کلیدی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا می کند. در مجموعه آرانو با کمک از چوب های طبیعی و دست نخورده که هنر دست طبیعت است برای ساختن لوستر های روستیک استفاده کرده ایم. همچنین سعی کردیم با تلفیق اپوکسی شفاف و چوب های زینتی چشم نوازترین آباژور ها را تولید کنیم تا جلوه ای زیبا و متفاوت به منزل شما ببخشد. شما عزیزان در آرانو می توانید خالق محصولات خود باشید فقط کافیست با همکاران ما در بخش دیزاین در ارتباط باشید.

مشاهده بیشتر
افزودن ماژول جدید
0%